Správa Informačních Technologií - MAGNAPRO s.r.o.

FIREMNÍ PODPORA

Dostupná technická podpora s individuálním přístupem je základem moderního podnikání, proto zajišťujeme našim klientům 100% nasazení ve všech odvětvích námi poskytovaných služeb. Pomáháme vytvářet, koordinovat, zabezpečovat, udržovat i modernizovat nasazený IT systém v plné kondici s ohledem k povyšování standardů a náročnosti potřeb klienta. Naše služby nejsou určeny jen pro velké nebo střední podniky, ale i pro živnostníky, malé kanceláře a provozovny.

Jaké máme priority? Především stabilitu IT systému, dostupnost našich služeb a celkovou spokojenost klienta. Proto nás neomezuje čas ani technika. Jsme připraveni pomáhat na většině platformách a na celém území ČR.

hotline technická podpora

PRVNÍ POMOC BEZ ZÁVAZKU

„Není základem cílit spolupráci na paušální smlouvu, ale umět poradit a pomoci v nouzi všude, kde IT zlobí nebo nefunguje!“

Pomáháme řešit jednorázové technické problémy s IT, ať se jedná o nefunkční počítač či příslušenství, problematický chod sítě i chytré elektroniky nebo jen zapojení a instalace tiskárny, routeru a jiných zařízení ve firmě i domácnosti.

Pro tento typ podpory je možné kontaktovat „HODINOVÉHO AJŤÁKA“ a domluvit se jen na vyhovujícím čase pro návštěvu přímo u vás, kde se o problém postará.

Tato první pomoc je bez smluvních závazků.

Telefon na ajťáka: 773 568 144

prevence

PREVENCE, ZÁKLAD ÚSPĚCHU

„Počítač také dýchá, stárne a může ho potkat sem tam nějaká ta nemoc, proto je vhodné občas ho prohlédnout a dopřát mu preventivní péči“

Za všemi programy, složkami a soubory se skrývají miliardy operací, které musí počítač běžně vykonávat a k tomu potřebuje optimální prostředí v podobě mechanické i softwarové stability. Technika jde ruka v ruce se zákony schválnosti a tím umí kažému uživateli denně ubrat i několik hodin produktivity.

Poskytujeme pravidelné preventivní kontroly zaměřené nejen na:

– profylaxy (čištění HW a chlazení)
– údržbu systému a software
– aktualizace dle individuality
– údržbu sítě a jejích prvků
– odvirování a zabezpečení
– zálohování důležitých dat
– diagnostické kontroly HW
… a spoustu dalšího

jistota

JISTOTA JE JISTOTA

„Děláme IT protože nás to baví! To je jeden z důvodů proč dokážeme nabídnout klientovi nepřetržitou podporu s dojezdem po ČR 24 hodin denně“

Staňte se naší výzvou a my Vás doprovodíme k dokončení práce třeba i ve 2 hodiny ráno. Tyto služby poskytujeme našim nejnáročnějším klientům, kteří technickým výpadkem mohou ovlivnit nejen svůj čas, ale i čas svých zákazníků. V rámci takového řešení jsme připraveni dle náročnosti zásahu kooperativně vytížit i externí specialisty tak, aby byl problém u klienta co nejdříve vyřešen.

Základem je prevence a předcházení událostem, které máme za léta praxe do jisté míry zautomatizované, stále přibývají a přibývat budou i nadále. Klientovi tak poskytujeme v rámci smluvního vztahu každý měsíc komplexní kontrolu IT, nastavení updatů, optimalizaci HW i modernizaci IT systému tak, aby nepocítil vývoj technologií a byl tak stále v plném nasazení.

Tato služba je velmi individuální a její rozsah a realizace závisí na náročnosti klienta. Pro bližší informace je třeba sjednat osobní schůzku.

Přesunout se na začátek